
calcActive())">
Panasonic DMW-BCJ13, DMW-BCJ13E, DMW-BCJ13PP akku - 850 mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-LX3
Lumix DMC-LX3S
Lumix DMC-LX3K
Lumix DMC-LX5
Lumix DMC-LX5K
Lumix DMC-LX5W
Lumix DMC-LX7
Lumix DMC-LX5GK
Lumix DMC-LX7GK
Lumix DMC-LX7K
Lumix DMC-LX7W
Lumix DMC-LX3S
Lumix DMC-LX3K
Lumix DMC-LX5
Lumix DMC-LX5K
Lumix DMC-LX5W
Lumix DMC-LX7
Lumix DMC-LX5GK
Lumix DMC-LX7GK
Lumix DMC-LX7K
Lumix DMC-LX7W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
DMW-BCJ13
DMW-BCJ13E
DMW-BCJ13PP
DMW-BCJ13E
DMW-BCJ13PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BCJ13MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036760 |
| Korvaa | DMW-BCJ13 / DMW-BCJ13E / DMW-BCJ13PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 41.70 x 35.60 x 10.05mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €

Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €

Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €

Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €

Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €

Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €

Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €

Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
23,95 €
21,95 €
