calcActive())">
Panasonic VW-VBDR1, CGR-B/403, VW-VBD2, VW-VBD3, VW-VBD5 yhteensopiva akku 4000 mAh
Varastossa
26,95 €
11,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
ES-300V
ES-4000
ES-410
ES-410V
ES-420V
ES-50
ES-5000
ES-520A
ES-55
ES-60
ES-6000
ES-65
ES-6500
ES-7000
ES-75
ES-8000
ES-8100V
ES-8200V
ES-8400V
ES-8600
FR-1
GL1
GL2
UC-X2
UC-X40Hi
ULTURA
VCX-2
XL1
XL1S
XL2
ES-4000
ES-410
ES-410V
ES-420V
ES-50
ES-5000
ES-520A
ES-55
ES-60
ES-6000
ES-65
ES-6500
ES-7000
ES-75
ES-8000
ES-8100V
ES-8200V
ES-8400V
ES-8600
FR-1
GL1
GL2
UC-X2
UC-X40Hi
ULTURA
VCX-2
XL1
XL1S
XL2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
BP-85
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SVBD2 |
|---|---|
| EAN | 4894128003953 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.90 x 38.40 x 38.40mm |
| Korvaa | BP-85 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 29.6Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €