calcActive())">
Panasonic VW-VBG130, VWVBG130, VW-VBG130-K yhteensopiva akku 1320 mAh - Uusi versio
Varastossa
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HDC-SD9
HDC-HS9
HDC-SD5
HDC-SD1
HDC-SX5
SDR-H60
SDR-H40
SDR-H50
SDR-H41
SDR-H200
SDR-H280
SDR-H18
VDR-D310
VDR-D50
VDR-D51
VDR-D230
VDR-D220
VDR-D210
PV-GS500
PV-GS320
PV-GS85
PV-GS83
PV-GS90
PV-GS80
PV-GS320
NV-GS330
NV-GS500
HDC-SD100
NV-GS330
NV-GS500
HDC-HS100
SD100
GS98GK
H48
H288GK
H68GK
SS100
HDC-SD600
HDC-SDT750
HDC-HS9
HDC-SD5
HDC-SD1
HDC-SX5
SDR-H60
SDR-H40
SDR-H50
SDR-H41
SDR-H200
SDR-H280
SDR-H18
VDR-D310
VDR-D50
VDR-D51
VDR-D230
VDR-D220
VDR-D210
PV-GS500
PV-GS320
PV-GS85
PV-GS83
PV-GS90
PV-GS80
PV-GS320
NV-GS330
NV-GS500
HDC-SD100
NV-GS330
NV-GS500
HDC-HS100
SD100
GS98GK
H48
H288GK
H68GK
SS100
HDC-SD600
HDC-SDT750
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBG130
VW-VBG130-K
VW-VBG130E1K
VW-VBG130-K
VW-VBG130E1K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-VBG130 |
|---|---|
| EAN | 4894128034605 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.20 x 35.80 x 24.85mm |
| Korvaa | VW-VBG130 / VW-VBG130-K / DMW-BLA13 / DMW-BLA13A / DMW-BLA13AE / DMW-BLA13E8 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1320mAh / 9.77Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
23,95 €
21,95 €