calcActive())">
Panasonic VW-VBK180, VW-VBK180-K, VW-VBK180E-K akku - 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
SDR-H85
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBK180
VW-VBK180-K
VW-VBK180E-K
VW-VBK180-K
VW-VBK180E-K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBK180MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054474 |
| Korvaa | VW-VBK180 / VW-VBK180-K / VW-VBK180E-K |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 43.54 x 30.73 x 23.13mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
23,95 €
21,95 €