calcActive())">
Panasonic VW-VBK360 akku - 3000 mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
SDR-H85
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
HC-V10
HC-V100
HC-V100M
HC-V500
HC-V500M
HC-V700
HC-V700M
SDR-T55
SDR-T50
SDR-S50
HDC-SD60
HDC-TM60
HDC-HS60K
HDC-TM55K
HDC-SD60K
HDC-SD60S
SDR-H85A
SDR-H85K
SDR-H85S
SDR-T50K
SDR-S50A
SDR-S50K
SDR-S50N
HDC-SD40
HC-V10
HC-V100
HC-V100M
HC-V500
HC-V500M
HC-V700
HC-V700M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBK360
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-VBK360MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054481 |
| Korvaa | VW-VBK360 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 43.19 x 30.63 x 40.98mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-8%
Panasonic VBS20E, HHR-V211, HHR-V212, NV-A3, NVA3, P-V211, P-V212, VSB-0190, VSB-0200, VW-VBH10E, VW-VBS10, VW-VBS10E, VW-VBS20 yhteensopiva akku 2400 mAh
23,95 €
21,95 €
-8%
Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
23,95 €
21,95 €