
calcActive())">
Paslode 900400, 900420, 900421 Työkalun Akku
Varastossa
36,95 €
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Paslode akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
900400
900420
900421
900600
901000
902000
B20543
CF325L
IM200F18
IM250
IM250A
IM250A LI
IM300
IM325
IM350A
IM350ct
900420
900421
900600
901000
902000
B20543
CF325L
IM200F18
IM250
IM250A
IM250A LI
IM300
IM325
IM350A
IM350ct
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Paslode akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
404400
404717
902400
902600
902654
B20543A
BCPAS-404717
BCPAS-404717HC
404717
902400
902600
902654
B20543A
BCPAS-404717
BCPAS-404717HC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-PSM350PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109303 |
| Mitat | 80.40 x 45.35 x 35.15mm |
| Korvaa | BCPAS-404717 / BCPAS-404717HC / 404400 / 404717 / 902654 / 902600 / 902400 / B20543A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.


