calcActive())">
Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien itkuhälyttimien kanssa:
Philips:
AVENT SCD600AVENT SCD600/00
AVENT SCD600/10
Avent SCD610
Babymoov:
Touch Screen Baby MonitorTopcom:
BabyViewer 2500Babyviewer 4500
Withings:
WBP01WBP01 - Smart Baay Monitor)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat itkuhälyttimien alkuperäisakut:
Philips:
1ICP06/35/54996510033692
996510050728
Babymoov:
Topcom:
Withings:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-PHD600MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057192 |
| Korvaa | WLW523450 ERA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 52.00 x 32.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Itkuhälyttimien akut
Näytä kaikki →
-12%
Babyalarm BC-5700D akku 1100mAh
16,95 €
14,95 €
-7%
Motorola MBP481, MBP482, MBP483 akku 700mAh
14,95 €
13,95 €
-13%
Audioline Baby Care V100 akku 900mAh
14,95 €
12,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP11 Itkuhälyttimen Akku
19,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP20 Itkuhälyttimen Akku
18,95 €
-9%
Philips SBC-EB4880, SBC-EB4880 E2005, SBC-SC463 Itkuhälyttimen Akku
21,95 €
19,95 €
Panasonic itkuhälyttimen KX-HN1032W / KX-HN3001 yhteensopiva akku 2200mAh
21,95 €
Philips SCD603, SCD-603/00, SCD-603H Itkuhälyttimen Akku
21,95 €