calcActive())">
Philips lääketieteellisen laitteen Cardiac / Cardiograph yhteensopiva akku 1800mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Philips lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cardiac
Cardiograph
EKG 4745
EKG 4750
EKG 4755
EKG 4760
EKG 4765A
HP4745 ECG
M4745A
M4750A
M4755A
M4760A
M4765A
Monitoring
Cardiograph
EKG 4745
EKG 4750
EKG 4755
EKG 4760
EKG 4765A
HP4745 ECG
M4745A
M4750A
M4755A
M4760A
M4765A
Monitoring
Korvattavat Philips lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
AS10298
B10298
OM10298
B10298
OM10298
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-PHM465MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155362 |
| Korvaa | B10298 / AS10298 / OM10298 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 147.00 x 16.30 x 14.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alkometrien ja lääketieteellisten laitteiden akut
Näytä kaikki →
GE Datex FM / B20 / B30 / B40 / B50 Valvontamonitorin akku 5200 mAh
299,95 €
Sanyo MDF-137, MDF-C8V, MDF-U333 akku 2000mAh
34,95 €
Riester 10691 / 3.5V XL / Led Li-Ion / C Handles / 3.5 Ri Accu C Type Handle / Ri Accu L akku 2600 mAh
44,95 €
Philips Defibrillatior Heartstart FRx, Defibrillatior Heartstart HS1, HeartStart FRx akku 4200mAh
90,95 €
Braun ThermoScan Pro 4000 akku 700mAh
30,95 €
GE Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000 Akku
279,95 €
-20%
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
259,95 €
208,95 €
GretagMacbeth lääketieteellisen laitteen Densitometer D196 / Densitometer D19C yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €