calcActive())">
Philips lääketieteellisen laitteen DSA HeartStart FR3 / HeartStart FR3 AED yhteensopiva akku 4700mAh
Saatavissa tehtaalta
114,95 €
Philips lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DSA HeartStart FR3
HeartStart FR3 AED
HeartStart FR3 AED defibrillat
HeartStart FR3 AED
HeartStart FR3 AED defibrillat
Korvattavat Philips lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
453564288031
453564594921
989803150161
453564594921
989803150161
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-PHF300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150398 |
| Korvaa | 989803150161 / 453564594921 / 453564288031 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 56.4Wh |
| Mitat | 97.20 x 67.56 x 47.20mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alkometrien ja lääketieteellisten laitteiden akut
Näytä kaikki →
GE Datex FM / B20 / B30 / B40 / B50 Valvontamonitorin akku 5200 mAh
299,95 €
Sanyo MDF-137, MDF-C8V, MDF-U333 akku 2000mAh
34,95 €
Riester 10691 / 3.5V XL / Led Li-Ion / C Handles / 3.5 Ri Accu C Type Handle / Ri Accu L akku 2600 mAh
44,95 €
Philips Defibrillatior Heartstart FRx, Defibrillatior Heartstart HS1, HeartStart FRx akku 4200mAh
90,95 €
Braun ThermoScan Pro 4000 akku 700mAh
30,95 €
GE Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000 Akku
279,95 €
-20%
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
259,95 €
208,95 €
GretagMacbeth lääketieteellisen laitteen Densitometer D196 / Densitometer D19C yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €