calcActive())">
Philips Pronto Pro 900, TSU7000/37 Kaukosäätimen Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
Pronto Pro 900
TSU7000/37
TSU7000/37
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:
255789
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PSU900RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039143 |
| Mitat | 46.14 x 41.88 x 10.77mm |
| Korvaa | 255789 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 3.6Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kaukosäätimien akut
Näytä kaikki →
-13%
Logitech Harmony 950, Elite Kaukosäätimen akku 1300 mAh
15,95 €
13,95 €
-16%
Logitech 915-000198, Harmony Touch, Harmony Ultimate Kaukosäätimen Akku
18,95 €
15,95 €
Logitech Harmony 880, 890 ja 900 kaukosäätimen akku 950 mAh
18,95 €
Cavotec laitteen kaukosäädin M9-1051-3600 EX / MC-3 yhteensopiva akku 2600mAh
26,95 €
Sonos CB200, CB200WR1, Controller 200 Kaukosäätimen Akku
20,95 €
Logitech Wireless DJ Music System Kaukosäätimen Akku
17,95 €
Sonos Controller CB100, Controller CR100 Kaukosäätimen Akku
23,95 €
Logitech Touchpad T650 Kaukosäätimen Akku
18,95 €