calcActive())">
Polaroid iM1836 akku 1900mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Polaroid kameroiden kanssa:
iM1836
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Polaroid kameroiden alkuperäisakut:
ZK10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-PM836MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124030 |
| Korvaa | ZK10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 41.10 x 43.10 x 13.00 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Polaroid akut
Näytä kaikki →
Polaroid GL10, GL10 Mobile Printer, Z340 akku 1300mAh
28,95 €
Polaroid M630 akku 750mAh
18,95 €
Polaroid 360 Dual Lens VR Camera, R360, R360-BLK01 akku 1000mAh
18,95 €
Polaroid DVG-720E akku 1200mAh
18,95 €
Polaroid kameroiden 350 Automatic Land Camera / Land Camera 360 yhteensopiva akku 1350mAh
15,95 €
Polaroid kameroiden SocialMatic Instagram yhteensopiva akku 1800mAh
30,95 €