calcActive())">
Roland soittimen FR-8x / FR-8xb yhteensopiva akku 4500mAh
Saatavissa tehtaalta
138,95 €
Roland soittimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FR-8x
FR-8xb
FR-7x
FR-7xb
FR-7i
FR-7
FR-7b
FR-5
FR5b
FR-8
FR-8x V-Accordion
FR-8xb
FR-7x
FR-7xb
FR-7i
FR-7
FR-7b
FR-5
FR5b
FR-8
FR-8x V-Accordion
Korvattavat Roland soittimen alkuperäisakut
BTY-FR
FBC-7
BP-24-45
FBC-7
BP-24-45
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Roland soittimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-RLF800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204152 |
| Korvaa | BTY-FR / FBC-7 / BP-24-45 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 108Wh |
| Mitat | 266.90 x 51.30 x 32.50mm |
| Jännite | 24 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |