
calcActive())">
Festool BPS 12 Li-Ion 12 V akku 4000 mAh
Varastossa
79,95 €
60,95 €
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
T12+3 Cordless Drill
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
BPS 12 Li
494831
495479
494831
495479
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-FCD121PX |
|---|---|
| EAN | 4894128092797 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 69.28mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPS 12 Li / 494831 / 495479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 43.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €

Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €

Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €

Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €

Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €

Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
