calcActive())">
HILTI SF121, SID121, TCD12 Työkalun Akku 3300 mAh
Saatavissa tehtaalta
46,95 €
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HILTI akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
SF121 (ei SF121A)
SID121
TCD12
SID121
TCD12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HILTI akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
00315082 / 00340470 / SB12 / SBP12 / SFB125 / SFB120 / SFL12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HFC120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105510 |
| Mitat | 109.04 x 75.30 x 113.50mm |
| Korvaa | 00315082 / 00340470 / SB12 / SBP12 / SFB125 / SFB120 / SFL12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Hilti akut
Näytä kaikki →
HILTI TE6-A Li, TE6-A36, WSR36-A Työkalun Akku
95,95 €
-32%
HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 3300 mAh
59,95 €
40,95 €
-19%
HILTI SFH 22-A, SID 22-A, B22 Li-ion 21,6 V akku 4000 mAh
89,95 €
72,95 €
-15%
HILTI SFL 24, TE 2-A, UH 240-A Työkalun Akku 2000 mAh
59,95 €
50,95 €
-16%
HILTI SF144-A, B144 Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
79,95 €
66,95 €
HILTI SF 14-A, SFC14-A, SFH140A Työkalun Akku
64,95 €
-15%
HILTI SF121, SID121, TCD12 Työkalun Akku
38,95 €
32,95 €
-18%
HILTI työkalun PM 40-MG / PR 2-HS A12 yhteensopiva akku 2500mAh
32,95 €
26,95 €