calcActive())">
Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Varastossa
79,95 €
67,95 €
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
DV 18DBL
DH 18DSL
DS 18DBL
DS 18DSAL
C 18DSL2
C 18DSL
CJ 18DSL
CR 18DSL
G 18DSL
R 18DSL
RB 18DSL
WH 18DSL
WH 18DSAL
WR 18DSHL
WM 18DBL
WR 18DBDL
UB 18DAL
UB 18DSL
FCG
18DL
DH 18DSL
DS 18DBL
DS 18DSAL
C 18DSL2
C 18DSL
CJ 18DSL
CR 18DSL
G 18DSL
R 18DSL
RB 18DSL
WH 18DSL
WH 18DSAL
WR 18DSHL
WM 18DBL
WR 18DBDL
UB 18DAL
UB 18DSL
FCG
18DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
BSL 1830
33055
330067
330068
330139
BSL 1815X
33055
330067
330068
330139
BSL 1815X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HTB830PX |
|---|---|
| EAN | 4894128063162 |
| Mitat | 116.30 x 80.00 x 67.80mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BSL 1830 / 33055 / 330067 / 330068 / 330139 / BSL 1815X |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-23%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €