calcActive())">
Hitachi WH7DL Työkalun Akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
WH7DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BCL 715
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HTC715PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107514 |
| Mitat | 80.00 x 50.05 x 36.40 mm |
| Korvaa | BCL 715 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Hitachi akut
Näytä kaikki →
-26%
Hitachi BCL 1015 Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
41,95 €
30,95 €
-19%
Hitachi BCL 1015 Li-ion 10,8 V akku 2000 mAh
47,95 €
38,95 €
-32%
Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 1500 mAh
59,95 €
40,95 €
-25%
Hitachi EB12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
43,95 €
32,95 €
Hitachi EBM 315 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
20,95 €
-32%
Hitachi C-2, CJ 14DL, DH 14DL Työkalun Akku
49,95 €
33,95 €
-18%
Hitachi EB1212S Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
43,95 €
35,95 €
-20%
Hitachi BCL 1815 Li-ion 18 V akku 4000 mAh
113,95 €
90,95 €