calcActive())">
Milwaukee 2207-20, 2207-21, 2238-20 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
31,95 €
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Milwaukee akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
2207-20
2207-21
2238-20
2207-21
2238-20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
48-11-2401
48-11-2402
C12 B
48-11-2402
C12 B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MKV121PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113553 |
| Mitat | 85.50 x 51.00 x 47.00mm |
| Korvaa | 48-11-2401 / 48-11-2402 / C12 B / C12 BX / M12 / M12 B2 / 48-11-2411 / 48-11-2420 / 48112401 / 48112411 / 48112420 / 4931427105 / 4932430064 / 48-11-2440 / 48-59-2401 / 48-59-1812 / 48-11-2460 / 48-59-1808 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Milwaukee akut
Näytä kaikki →
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-18%
Milwaukee M12, M12 REDLITHIUM XC 4.0 Työkalun Akku
48,95 €
39,95 €
-23%
Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
45,95 €
-20%
Milwaukee V120 Li-ion 12 V akku 4000 mAh
68,95 €
54,95 €
-4%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
47,95 €
45,95 €
Milwaukee 535 Ni-MH 9,6 V akku 2100 mAh
41,95 €
Milwaukee 180 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
69,95 €
Milwaukee 220 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
46,95 €