calcActive())">
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Varastossa
59,95 €
41,95 €
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee 0502-23
0502-25
0502-52
12V Power-Plus
LokTor P12PX
LokTor P12TX
LokTor S12PX
LokTor S12TX
PAD12
PAS12PP
PCG12
PCS12T
PEP12
PEP12T
PEP12TX
PES12
PES12T
PJX12PP
PN12 Power Plus
PN12 Power Plus
PN12PP
PPS12 Power Plus
PPS12PP
PSG12 Power Plus
PSG12PP
PSM12PP
T Flat pack
Worklight Kit
B12
BF12
BX12
BXL12
BXS12
MX12
MXS12
0502-25
0502-52
12V Power-Plus
LokTor P12PX
LokTor P12TX
LokTor S12PX
LokTor S12TX
PAD12
PAS12PP
PCG12
PCS12T
PEP12
PEP12T
PEP12TX
PES12
PES12T
PJX12PP
PN12 Power Plus
PN12 Power Plus
PN12PP
PPS12 Power Plus
PPS12PP
PSG12 Power Plus
PSG12PP
PSM12PP
T Flat pack
Worklight Kit
B12
BF12
BX12
BXL12
BXS12
MX12
MXS12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
4 932 367 904
4 932 376 508
4 932 373 522
49-24-0150
PBS 3000
4 932 376 508
4 932 373 522
49-24-0150
PBS 3000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MKE932PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074502 |
| Mitat | 108.17 x 74.70 x 69.59mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 4 932 367 904 / 4 932 376 508 / 4 932 373 522 / 49-24-0150 / PBS 3000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €