
calcActive())">
Panasonic EZ960 Li-ion 21,6 V akku 4000 mAh
Varastossa
127,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY3760B
EY7460LN2S
EY7460LZ2S
EY7460LZ2S31
EY7460X
EY7960
EY7960LN2S
EY7960LZ2S31
EY7960X
EZ3760
EZ37C1
EZ7460
EZ7460LZ1S-B
EZ7460X-B
EZ7960
EZ7960LZ1S-B
EZ7960X-B
EY7460LN2S
EY7460LZ2S
EY7460LZ2S31
EY7460X
EY7960
EY7960LN2S
EY7960LZ2S31
EY7960X
EZ3760
EZ37C1
EZ7460
EZ7460LZ1S-B
EZ7460X-B
EZ7960
EZ7960LZ1S-B
EZ7960X-B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9L60
EY9L60B
EY9L61B
EZ9L61
EY9L60B
EY9L61B
EZ9L61
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-PEZ960PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078395 |
| Mitat | 129.90 x 77.40 x 74.75mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9L60 / EY9L60B / EY9L61B / EZ9L61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 86.4Wh |
| Jännite | 21,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €

Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €

Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €

Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €

Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €

Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €

Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
