calcActive())">
Ryobi B-8286, BPT1025, RY-1204, 1400143, 1400652, 1400670, 4400005 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Saatavissa tehtaalta
45,95 €
Ryobi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Ryobi malleihin:
Ryobi HP1201MK2
CTH1201
CTH1202
CTH1202K
CTH1202K2
FL1200
HP1201KM2
HP1201M
R10510
RY1201
TDS4000
TF1100
TFD220
BID1211
CCD1201
CHD1201
RY1201
TDS4000
CTH1201
CTH1202
CTH1202K
CTH1202K2
FL1200
HP1201KM2
HP1201M
R10510
RY1201
TDS4000
TF1100
TFD220
BID1211
CCD1201
CHD1201
RY1201
TDS4000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ryobi alkuperäisakut:
B-8286
BPT1025
RY-1204
1400143
1400652
1400670
4400005
BPT1025
RY-1204
1400143
1400652
1400670
4400005
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-RTB828PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074236 |
| Mitat | 89.00 x 74.10 x 104.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B-8286 / BPT1025 / RY-1204 / 1400143 / 1400652 / 1400670 / 4400005 / 1400652B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €