calcActive())">
Safescan 6185 akku 1200mAh
Saatavissa tehtaalta
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Safescan maksupäätteiden kanssa:
6185
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Safescan maksupäätteiden alkuperäisakut:
131-0477
LB-205
LB-205
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi maksupäätteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi maksupäätteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SFC618BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128101888 |
| Korvaa | LB-205 / 131-0477 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 61.61 x 37.00 x 10.25mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Maksupäätteiden akut
Näytä kaikki →
Ingenico DB Cox3 akku 1800mAh
28,95 €
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
20,95 €
Ingenico Iwe280, IWL220, iWL220 GPRS akku 3400mAh
24,95 €
Verifone VX670 Akku - 1800 mAh
33,95 €
Verifone MagIC3 Maksupäätteen Akku
20,95 €
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku 2600 mah
21,95 €
Ingenico 730, 770, Arthema Maksupäätteen Akku
23,95 €
-50%
Ingenico EFT930, EFT930-B, EFT930-P Maksupäätteen Akku
19,95 €
9,98 €