calcActive())">
Samsung pölynimurin tai robotti-imurin PowerBot R7040 / SR10M701PUW yhteensopiva akku 4600mAh
Saatavissa tehtaalta
108,95 €
Samsung pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PowerBot R7040
SR10M701PUW
SR10M702PUW
SR10M703PWG
SR1GM7020UG
SR20J9020U
SR20J9040W
SR20K9000UB
VCA-RBT71
VR10M701PUW
VR10M702PUW
VR10M703PWG
VR1AM7010U5 / AA
VR1AM7010U5/AA
VR1AM7010UW / AA
VR1AM7010UW/AA
VR1AM7040W9 / AA
VR1AM7040W9/AA
VR1AM7040WG / AA
VR1AM7040WG/AA
VR1GM7020UG
VR20J9020UG
VR20J9040WG
VR20K9000UB
VR2AK9350WK
SR10M701PUW
SR10M702PUW
SR10M703PWG
SR1GM7020UG
SR20J9020U
SR20J9040W
SR20K9000UB
VCA-RBT71
VR10M701PUW
VR10M702PUW
VR10M703PWG
VR1AM7010U5 / AA
VR1AM7010U5/AA
VR1AM7010UW / AA
VR1AM7010UW/AA
VR1AM7040W9 / AA
VR1AM7040W9/AA
VR1AM7040WG / AA
VR1AM7040WG/AA
VR1GM7020UG
VR20J9020UG
VR20J9040WG
VR20K9000UB
VR2AK9350WK
Korvattavat Samsung pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
DJ96-00193C
DJ96-00202A
VCA-RBT71
DJ96-00202A
VCA-RBT71
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-SMR710VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172475 |
| Korvaa | VCA-RBT71 / DJ96-00193C / DJ96-00202A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 99.36Wh |
| Mitat | 129.60 x 80.00 x 50.00mm |
| Jännite | 21,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-22%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 1500mAh / 27Wh
49,95 €
38,95 €