calcActive())">
Samsung SR8990, SR9630, VC-RA50VB akku 3000mAh / 43.20Wh
Saatavissa tehtaalta
52,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung imurien kanssa:
SR8990
SR9630
VC-RA50VB
VC-RA52V
VC-RA84V
VC-RE70V
VC-RE72V
VC-RL50V
VC-RL50VK
VC-RL52V
VC-RL52VB
VC-RL84V
VC-RL84VC
VC-RL84VR
SR9630
VC-RA50VB
VC-RA52V
VC-RA84V
VC-RE70V
VC-RE72V
VC-RL50V
VC-RL50VK
VC-RL52V
VC-RL52VB
VC-RL84V
VC-RL84VC
VC-RL84VR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung imurien alkuperäisakut:
DJ96-00113A
SAM14.49B
SAM14.49B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SMR840VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074823 |
| Korvaa | DJ96-00113A / SAM14.49B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 169.20 x 68.98 x 23.74mm |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-9%
Dyson V11 / V15 akku 4000 mAh
98,95 €
89,95 €