calcActive())">
Samsung XE500C21, XE500C21-H02US, XE500T CMOS Akku / Paristo
Saatavissa tehtaalta
12,95 €
CS-PAF100BU yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tietokoneiden kanssa:
XE500C21
XE500C21-H02US
XE500T
XE500C21-H02US
XE500T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tietokoneiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMX500BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097327 |
| Mitat | 25.70 x 20.36 x 3.00mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 50mAh / 0.15Wh |
| Jännite | 3 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa CMOS / Backup paristot
Näytä kaikki →
HP EliteBook CMOS Paristo
12,95 €
-15%
HP CR2032-TPX / Lenovo CR2032-T6 CMOS Paristo
12,95 €
10,95 €
-8%
IBM ThinkPad 2655-27A, ThinkPad 560X, Thinkpad 570 CMOS Akku / Paristo
12,95 €
11,95 €
Panasonic Toughbook CF-18, Toughbook CF-19, Toughbook CF-30 CMOS Akku / Paristo
12,95 €
HP EliteBook X360 / 830 / CR2016-2P CMOS Paristo
12,95 €
-8%
Dell Latitude E6320, Latitude E6420, Latitude E6430 CMOS Akku / Paristo
12,95 €
11,95 €
Dell Latitude E4200, Latitude E4300 CMOS Akku / Paristo
12,95 €
Sony Playstation 3, PS3 CMOS Akku / Paristo
12,95 €