calcActive())">
Schiller EKG AT10 plus, EKG AT10+, EKG AT110 akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
205,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Schiller lääketieteellisten laitteiden kanssa:
EKG AT10 plus
EKG AT10+
EKG AT110
EKG AT10+
EKG AT110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Schiller lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
02175
110314
3.920509
4.350027c
506161
110314
3.920509
4.350027c
506161
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SHC100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145660 |
| Korvaa | 4.350027c / 02175 / 506161 / 3.920509 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 138.80 x 55.60 x 19.20mm |
| Jännite | 21,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Alkometrien ja lääketieteellisten laitteiden akut
Näytä kaikki →
GE Datex FM / B20 / B30 / B40 / B50 Valvontamonitorin akku 5200 mAh
299,95 €
Sanyo MDF-137, MDF-C8V, MDF-U333 akku 2000mAh
34,95 €
Riester 10691 / 3.5V XL / Led Li-Ion / C Handles / 3.5 Ri Accu C Type Handle / Ri Accu L akku 2600 mAh
44,95 €
Philips Defibrillatior Heartstart FRx, Defibrillatior Heartstart HS1, HeartStart FRx akku 4200mAh
90,95 €
Braun ThermoScan Pro 4000 akku 700mAh
30,95 €
GE Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000 Akku
279,95 €
-20%
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
259,95 €
208,95 €
GretagMacbeth lääketieteellisen laitteen Densitometer D196 / Densitometer D19C yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €