calcActive())">
SHURE MXW1, MXW1 Bodypack, MXW6 akku 1000mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien SHURE kaiuttimien kanssa:
MXW1
MXW1 Bodypack
MXW6
MXW6 Boundary
MXW8 Desktop Base Wireless Tra
MXW8 Wireless Transmitters
MXW1 Bodypack
MXW6
MXW6 Boundary
MXW8 Desktop Base Wireless Tra
MXW8 Wireless Transmitters
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SHURE kaiuttimien alkuperäisakut:
95A16715
SB901
SB901A
SB901
SB901A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-SGX600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123989 |
| Korvaa | SB901 / 95A16715 / SB901A |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 46.10 x 34.10 x 6.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kaiuttimien akut
Näytä kaikki →
-18%
JBL Xtreme Kaiuttimen akku 5000 mAh / 37Wh
32,95 €
26,95 €
-31%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
19,95 €
-13%
JBL Flip 4 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
20,95 €
-21%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
22,95 €
-11%
Bang & Olufsen BeoLit 15, BeoLit 17, BeoPlay A2 akku 2600mAh
37,95 €
33,95 €
-33%
JBL Flip 3 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
15,95 €
-21%
JBL Boombox akku 10000mAh
61,95 €
48,95 €
-11%
JBL Charge 2 Plus Kaiuttimen akku 6000 mAh
27,95 €
24,95 €