calcActive())">
Siemens / Benq C35, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47 akku 1150 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku sopii mm: Siemens / Benq C35, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SIC35XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006770 |
| Korvaa | V30145-K1310-X127 / L36880-N5401-A102 / V30145-K1310-X132 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 54.06 x 37.00 x 7.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Siemens / Benq akut
Näytä kaikki →
Siemens / Benq C35, C35i, C35e, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47 akku 750 mAh
15,95 €
-13%
Siemens / Benq C55, C56, C60, C61, C70, C71, A52, A56, A60, A62, S55, S56, M56, CT56, MC60, A75, C55, C60, M55, MC60, S55, A51, A52, A51 ,A52, A55, A57, A60, A62, A65, Gigaset akku 750 mAh
15,95 €
13,95 €
Siemens / Benq S45, S45i, ME45, 6618, 3618 akku 840 mAh
16,95 €
Siemens / Benq ST55, ST60 akku 750 mAh
16,95 €
Siemens / Benq S81, E81 akku 800 mAh
18,95 €
Siemens B1339 yhteensopiva akku 800 mAh
16,95 €
-50%
Siemens Gigaset E40, Gigaset E45, Gigaset E450, Gigaset E450 ECO, Gigaset E455 yhteensopiva akku 500 mAh
17,95 €
8,98 €