calcActive())">
Sonos CB200, CB200WR1, Controller 200 Kaukosäätimen Akku
Varastossa
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sonos kaukosäätimien kanssa:
CB200
CB200WR1
Controller 200
CB200WR1
Controller 200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sonos kaukosäätimien alkuperäisakut:
01000000118
URC-CB200
URC-CB200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-CB200RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036692 |
| Mitat | 86.24 x 51.60 x 4.95mm |
| Korvaa | URC-CB200 / 01000000118 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kaukosäätimien akut
Näytä kaikki →
-13%
Logitech Harmony 950, Elite Kaukosäätimen akku 1300 mAh
15,95 €
13,95 €
-16%
Logitech 915-000198, Harmony Touch, Harmony Ultimate Kaukosäätimen Akku
18,95 €
15,95 €
Logitech Harmony 880, 890 ja 900 kaukosäätimen akku 950 mAh
18,95 €
Cavotec laitteen kaukosäädin M9-1051-3600 EX / MC-3 yhteensopiva akku 2600mAh
26,95 €
Logitech Wireless DJ Music System Kaukosäätimen Akku
17,95 €
Sonos Controller CB100, Controller CR100 Kaukosäätimen Akku
23,95 €
Logitech Touchpad T650 Kaukosäätimen Akku
18,95 €
One For All ARRX18G, URC 11-8603, URC 8603 Kaukosäätimen Akku
18,95 €