calcActive())">
Sony MP3-soittimen NW-WM1A / NW-WM1Z yhteensopiva akku 1900mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Sony MP3-soittimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NW-WM1A
NW-WM1Z
NW-WM1Z
Korvattavat Sony MP3-soittimen alkuperäisakut
1-853-588-15
LIS1626HNPC
LIS1626HNPC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony MP3-soittimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SNW100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194767 |
| Korvaa | 1-853-588-15 / LIS1626HNPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 57.00 x 53.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
-8%
Sony / Aiwa yhteensopiva GUM NH14WM akku 1.2v1200mah
12,95 €
11,95 €
Sony NW-A1000, NW-A1200s, NW-A1200v, NW-A1200 akku 450 mAh
18,95 €
Sony NW-A3000V, NW-A3000 akku 850 mAh
17,50 €
Sony NWZ-A720, NWZ-A726, NWZ-A728, NWZ-820, NWZ-A726, NWZ-A826, NWZ-A828, NWZ-A829, NWZ-A729BLK, akku 750 mAh
24,95 €
-56%
Sony NWZ-S600, NWZ-S610, NWZ-S615, NWZ-S616, NWZ-S618, NW-S710, NWZ-S738, NWZ-S716 akku 750 mAh
24,95 €
10,95 €
Sony MZ-B3, MZ-E3, MZ-R2, MZ-R3, MZ-R30, MZ-R35, MZ-R4, MZ-R4ST akku 2300 mAh
31,95 €
Sony NW-HD1 MP3 Player akku 800 mAh
24,95 €
Sony Atrac AD, NW-HD5, NW-HD5 (20GB) akku 980mAh/3.62Wh
18,95 €