calcActive())">
Sony NP-FM500H yhteensopiva akku 1600 mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
DSLR-A100
DSLR-A200
DSLR-A300
DSLR-A350
DSLR-A700
DSLR-A100W/B
DSLR-A100K
DSLR-A100W
DSLR-A100/B
DSLR-A100H
DSLR-A100K/B
DSLR-A500
DSLR-A550
DSLR-A700
DSLR-A850
DSLR-A900
DSLR-A700H
DSLR-A700K
DSLR-A700Z
DSLR-A350X
DSLR-A300K/N
DSLR-A200K
DSLR-A100H
DSLR-A300X
DSLR-A200W
DSLR-A700P
DSLR-A350K
DSLR-A300K
DSLR-A200
DSLR-A300
DSLR-A350
DSLR-A700
DSLR-A100W/B
DSLR-A100K
DSLR-A100W
DSLR-A100/B
DSLR-A100H
DSLR-A100K/B
DSLR-A500
DSLR-A550
DSLR-A700
DSLR-A850
DSLR-A900
DSLR-A700H
DSLR-A700K
DSLR-A700Z
DSLR-A350X
DSLR-A300K/N
DSLR-A200K
DSLR-A100H
DSLR-A300X
DSLR-A200W
DSLR-A700P
DSLR-A350K
DSLR-A300K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
NP-FM500H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FM500H |
|---|---|
| EAN | 4894128024255 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 38.20 x 20.50 x 55.60mm |
| Korvaa | NP-FM500H |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony kamera akut
Näytä kaikki →
-13%
Sony NP-F330, NP-F530, NP-F570, NP-F550 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FP50, NP-FP30, NP-FP51 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-17%
Sony NP-FW50 yhteensopiva akku 1080 mAh
28,95 €
23,95 €
-13%
Sony NP-FH30, NP-FH40, NP-FH50, NP-FH60 yhteensopiva akku 650 mAh
23,95 €
20,95 €
-14%
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
13,95 €
11,95 €
-13%
Sony NP-QM51, NP-FM50, NP-QM50, NP-FM51, NP-FM30 yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Sony NP-FV50 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
15,95 €
Sony NP-BN1 yhteensopiva akku 630 mAh
18,95 €