calcActive())">
Sony NWZ-W262 MP3-Soittimen Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony MP3-soittimien kanssa:
NWZ-W262
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony MP3-soittimien alkuperäisakut:
1ICP5/14/26 1S1P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SNW262SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110507 |
| Mitat | 26.64 x 12.55 x 6.05mm |
| Korvaa | 1ICP5/14/26 1S1P / 511426 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.56Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
-8%
Sony / Aiwa yhteensopiva GUM NH14WM akku 1.2v1200mah
12,95 €
11,95 €
Sony NW-A1000, NW-A1200s, NW-A1200v, NW-A1200 akku 450 mAh
18,95 €
Sony NW-A3000V, NW-A3000 akku 850 mAh
17,50 €
Sony NWZ-A720, NWZ-A726, NWZ-A728, NWZ-820, NWZ-A726, NWZ-A826, NWZ-A828, NWZ-A829, NWZ-A729BLK, akku 750 mAh
24,95 €
-56%
Sony NWZ-S600, NWZ-S610, NWZ-S615, NWZ-S616, NWZ-S618, NW-S710, NWZ-S738, NWZ-S716 akku 750 mAh
24,95 €
10,95 €
Sony MZ-B3, MZ-E3, MZ-R2, MZ-R3, MZ-R30, MZ-R35, MZ-R4, MZ-R4ST akku 2300 mAh
31,95 €
Sony NW-HD1 MP3 Player akku 800 mAh
24,95 €
Sony MP3-soittimen NW-WM1A / NW-WM1Z yhteensopiva akku 1900mAh
16,95 €