calcActive())">
Sony Xperia Tablet Z 10.1 akku 6000 mAh
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGP321
SO-03E
Xperia Tablet Z
Xperia Tablet Z 10.1"
SO-03E
Xperia Tablet Z
Xperia Tablet Z 10.1"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
LIS3096ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SPT101SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096634 |
| Mitat | 202.25 x 121.56 x 2.72mm |
| Korvaa | LIS3096ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.