calcActive())">
Soundcast Outcast VG7 akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
37,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Soundcast kaiuttimien kanssa:
Outcast VG7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Soundcast kaiuttimien alkuperäisakut:
2-540-007-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-STC700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142188 |
| Korvaa | 2-540-007-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 73.70 x 70.10 x 19.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kaiuttimien akut
Näytä kaikki →
-18%
JBL Xtreme Kaiuttimen akku 5000 mAh / 37Wh
32,95 €
26,95 €
-31%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
19,95 €
-13%
JBL Flip 4 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
20,95 €
-21%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
22,95 €
-11%
Bang & Olufsen BeoLit 15, BeoLit 17, BeoPlay A2 akku 2600mAh
37,95 €
33,95 €
-33%
JBL Flip 3 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
15,95 €
-21%
JBL Boombox akku 10000mAh
61,95 €
48,95 €
-18%
Logitech UE Boom 2 / UE Boom 2 Ultimate 3400 mAh akku
16,95 €
13,95 €