calcActive())">
SteelSeries pelikonsolin Nimbus Controller yhteensopiva akku 750mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
SteelSeries pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nimbus Controller
Korvattavat SteelSeries pelikonsolin alkuperäisakut
FT712257P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SteelSeries pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-SLC712SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176855 |
| Korvaa | FT712257P |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 51.50 x 20.00 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |