calcActive())">
Sun Blade Raid Card 5, Blade X6250, Xeon E5450 akku 1100mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sun RAID-korttien kanssa:
Blade Raid Card 5
Blade X6250
Xeon E5450
Blade X6250
Xeon E5450
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sun RAID-korttien alkuperäisakut:
371-2658
916C5940F
F371-2659-01
SQU-711
916C5940F
F371-2659-01
SQU-711
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SBX625BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129066 |
| Korvaa | 371-2658 / SQU-711 / 916C5940F / F371-2659-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 91.80 x 47.30 x 7.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa RAID-korttien akut
Näytä kaikki →
DELL E2K-UCP-61(B), NP007 SAS 6/IR, Perc 5i akku 1000mAh
55,95 €
DELL PERC 6, PERC 6I, PowerEdge H700 akku 1890mAh
67,95 €
DELL PERC H710, PERC H710P, PERC H810 akku 830mAh
23,95 €
DELL PowerEdge 4400 akku 1500mAh/9.0Wh
39,95 €
DELL PowerVault MB3000I akku 6600mAh
133,95 €
DELL Poweredge 1750, Poweredge 2450, Poweredge 2500 akku 1500mAh/9.0Wh
24,95 €
HP ProLiant BL460C G6, ProLiant BL460C G7, ProLiant BL460C G9 akku 530mAh
75,95 €
IBM 09L5609, 21H5072, 21H8979 akku 800mAh
19,95 €