calcActive())">
Amazon D01200, DR-A014, Kindle touch Ebook lukijan Akku
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
D01200
DR-A014
Kindle touch
DR-A014
Kindle touch
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:
170-1056-00
DR-A014
S2011-002-A
DR-A014
S2011-002-A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ABD014SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081296 |
| Mitat | 89.85 x 59.42 x 4.10mm |
| Korvaa | DR-A014 / 170-1056-00 / S2011-002-A / S2011-002-S / MC-354775 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Amazon tablettien akut
Näytä kaikki →
-8%
Amazon D01400, kindle Fire Tabletin Akku
24,95 €
22,95 €
Amazon KC2, KC2-D, Kindle Fire 7" Tabletin Akku
23,95 €
-50%
Amazon 3HT7G, GU045RW, Kindle Fire 8.9" Tabletin Akku
25,95 €
12,98 €
Amazon C9R6QM, Kindle Fire HDX 7, Kindle Fire HDX Tabletin Akku
27,95 €
-8%
Amazon Kindle Fire HD 7", SQ46CW Tabletin Akku
23,95 €
21,95 €
Amazon B00YYZCUGO, Fire HD 6, Fire Kids 7" Tabletin Akku
24,95 €
Amazon KC5, Kindle Fire HD 2013, Kindle Fire HD 3rd Tabletin Akku
31,95 €
Amazon Kindle Fire HDX 8.9 Tabletin Akku
33,95 €