
calcActive())">
Amazon Kindle 3,Kindle III,Kindle 3 Wi-fi,Kindle 3G,Kindle Graphite Tabletin Akku 3500mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon tablettien kanssa:
Kindle 3
Kindle III
Kindle 3 Wi-fi
Kindle 3G
Kindle Graphite
Kindle III
Kindle 3 Wi-fi
Kindle 3G
Kindle Graphite
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon tablettien alkuperäisakut:
S11GTSF01A
GP-S10-346392-0100
170-1032-01
170-1032-00
GP-S10-346392-0100
170-1032-01
170-1032-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ABD003XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137719 |
| Mitat | 96.00 x 67.00 x 4.00mm |
| Korvaa | S11GTSF01A / GP-S10-346392-0100 / 170-1032-01 / 170-1032-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Amazon tablettien akut
Näytä kaikki →
Amazon 3HT7G, GU045RW, Kindle Fire 8.9" Tabletin Akku
25,95 €
12,98 €

Amazon D01400, kindle Fire Tabletin Akku
24,95 €
22,95 €

Amazon KC2, KC2-D, Kindle Fire 7" Tabletin Akku
23,95 €

Amazon C9R6QM, Kindle Fire HDX 7, Kindle Fire HDX Tabletin Akku
27,95 €

Amazon D01200, DR-A014, Kindle touch Ebook lukijan Akku
20,95 €

Amazon Kindle Fire HD 7", SQ46CW Tabletin Akku
23,95 €
21,95 €

Amazon B00YYZCUGO, Fire HD 6, Fire Kids 7" Tabletin Akku
24,95 €

Amazon KC5, Kindle Fire HD 2013, Kindle Fire HD 3rd Tabletin Akku
31,95 €
