calcActive())">
Amazon tablettien Kindle Fire 2019 9th Generatio / Kindle Fire M8S26G yhteensopiva akku 3000mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Amazon tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Kindle Fire 2019 9th Generatio
Kindle Fire M8S26G
Kindle Fire M8S26G
Korvattavat Amazon tablettien alkuperäisakut
58-000255
MC-308695
ST28
MC-308695
ST28
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-ABD826SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169215 |
| Korvaa | MC-308695 / 58-000255 / ST28 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 97.00 x 84.90 x 2.62mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Amazon tablettien akut
Näytä kaikki →
-8%
Amazon D01400, kindle Fire Tabletin Akku
24,95 €
22,95 €
Amazon KC2, KC2-D, Kindle Fire 7" Tabletin Akku
23,95 €
-50%
Amazon 3HT7G, GU045RW, Kindle Fire 8.9" Tabletin Akku
25,95 €
12,98 €
Amazon C9R6QM, Kindle Fire HDX 7, Kindle Fire HDX Tabletin Akku
27,95 €
Amazon D01200, DR-A014, Kindle touch Ebook lukijan Akku
20,95 €
-8%
Amazon Kindle Fire HD 7", SQ46CW Tabletin Akku
23,95 €
21,95 €
Amazon B00YYZCUGO, Fire HD 6, Fire Kids 7" Tabletin Akku
24,95 €
Amazon KC5, Kindle Fire HD 2013, Kindle Fire HD 3rd Tabletin Akku
31,95 €