
calcActive())">
Amazon B00YYZCUGO, Fire HD 6, Fire Kids 7" Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon tablettien kanssa:
B00YYZCUGO
Fire HD 6
Fire Kids 7"
Fire HD 6
Fire Kids 7"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon tablettien alkuperäisakut:
26S1006
58-000092
58-000092
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ABT006SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093732 |
| Mitat | 82.54 x 82.85 x 3.65mm |
| Korvaa | 58-000092 / 26S1006 / 26S1006-S(1ICP4/84/82) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Amazon tablettien akut
Näytä kaikki →
Amazon 3HT7G, GU045RW, Kindle Fire 8.9" Tabletin Akku
25,95 €
12,98 €

Amazon Kindle 3,Kindle III,Kindle 3 Wi-fi,Kindle 3G,Kindle Graphite Tabletin Akku 3500mAh
28,95 €

Amazon D01400, kindle Fire Tabletin Akku
24,95 €
22,95 €

Amazon KC2, KC2-D, Kindle Fire 7" Tabletin Akku
23,95 €

Amazon C9R6QM, Kindle Fire HDX 7, Kindle Fire HDX Tabletin Akku
27,95 €

Amazon D01200, DR-A014, Kindle touch Ebook lukijan Akku
20,95 €

Amazon Kindle Fire HD 7", SQ46CW Tabletin Akku
23,95 €
21,95 €

Amazon KC5, Kindle Fire HD 2013, Kindle Fire HD 3rd Tabletin Akku
31,95 €
