calcActive())">
LG G Pad 8.0, G Pad F7, G PadF 8.0 Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
G Pad 8.0
G Pad F7
G PadF 8.0
G Pad F7
G PadF 8.0
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T14
EAC62638401
EAC62638401
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BLV490SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098522 |
| Mitat | 104.90 x 94.00 x 3.10 mm |
| Korvaa | BL-T14 / EAC62638401 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.54Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-11%
Panasonic DMW-BLG10, DMW-BLG10E akku 750 mAh
18,95 €
16,95 €
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
-56%
LG G Flex 2, H950, H955 akku 3000 mAh
17,95 €
7,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-60%
LG K3, K4 K120 yhteensopiva akku 1700 mAh
19,95 €
7,95 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €