calcActive())">
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
Varastossa
18,95 €
9,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
C40 Power
D213
D213N
D290
D290N
H320MB
H324
H326t
H326TV
H340
H340N
H343
H345
L Fino
L21G Sunset
L22C
L22C Destiny
L33L
L50
Leon
Leon 3G
Leon 4G
Leon TV Dual SIM
LS665
MS345
Optimus C40
Optimus C50
Optimus L50
Risio
Tribute 2
Tribute 2 TD-LTE
Tribute Duo Y50
D213
D213N
D290
D290N
H320MB
H324
H326t
H326TV
H340
H340N
H343
H345
L Fino
L21G Sunset
L22C
L22C Destiny
L33L
L50
Leon
Leon 3G
Leon 4G
Leon TV Dual SIM
LS665
MS345
Optimus C40
Optimus C50
Optimus L50
Risio
Tribute 2
Tribute 2 TD-LTE
Tribute Duo Y50
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia alkuperäisakut:
BL-41ZH
BL-41ZH
BL-41ZH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LMS345XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111269 |
| Korvaa | BL-41ZH / EAC62378407 / BL-41ZHB / EAC62778201 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 69.16 x 47.81 x 4.05mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-56%
LG G Flex 2, H950, H955 akku 3000 mAh
17,95 €
7,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
LG Nexus 5X ja 5X Lite, H790, H791 akku 2600 mAh
21,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €