
calcActive())">
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
Varastossa
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
D280N
D320
D325
D329
H440N
L Fino
L41C
L65
MS323
Optimus L65
Optimus L70
Spirit 4G
Ultimate 2
D320
D325
D329
H440N
L Fino
L41C
L65
MS323
Optimus L65
Optimus L70
Spirit 4G
Ultimate 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG puhelin alkuperäisakut:
BL-52UH
EAC62258202
EAC62258202
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LKD320XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100201 |
| Korvaa | BL-52UH / EAC62258202 / BL-52UHB |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 61.90 x 46.90 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €

LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €

LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €

LG V30 akku 3200mAh
19,95 €

LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €

LG V10 Tehoakku 5600 mAh
22,95 €

LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €

LG Optimus L70, D320, BL-52UH yhteensopiva akku 1450 mAh
20,95 €
