
calcActive())">
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
Varastossa
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
AKA
D690
D690N
D693
D693N
D830
D850
D850 LTE
D851
D855
D855 LTE
D855AR
D855K
D855P
F400
G3
LS990
LS990
LTE VS985
D690
D690N
D693
D693N
D830
D850
D850 LTE
D851
D855
D855 LTE
D855AR
D855K
D855P
F400
G3
LS990
LS990
LTE VS985
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-53YH
EAC62378905
EAC62378905
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LKF400XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086680 |
| Korvaa | BL-53YH / EAC62378905 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 74.82 x 51.04 x 5.51mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €

LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €

LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €

LG V30 akku 3200mAh
19,95 €

LG V10 Tehoakku 5600 mAh
22,95 €

LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €

LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €

LG Optimus L70, D320, BL-52UH yhteensopiva akku 1450 mAh
20,95 €
