calcActive())">
LG G4 Akku 3000 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
G4
DS1402
G Stylo
G Stylo LTE
DS1402
G Stylo
G Stylo LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG puhelin alkuperäisakut:
BL-51YF
EAC62858501
EAC62858501
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LKH815XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099567 |
| Korvaa | BL-51YF / EAC62858501 / BL-51YH |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 74.40 x 51.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
-56%
LG G Flex 2, H950, H955 akku 3000 mAh
17,95 €
7,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €