calcActive())">
LG K3, K4 K120 yhteensopiva akku 1700 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
7,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
K120
K120 Spree
K120AR
K120E
K121
K130
K130E
K3
K4
K4 Dual SIM LTE
K4 LTE
L43AL
L44VL
LS450
Optimus Zone 3
Rebel 4G
Rebel 4G LTE
VS425
VS425PP
K120 Spree
K120AR
K120E
K121
K130
K130E
K3
K4
K4 Dual SIM LTE
K4 LTE
L43AL
L44VL
LS450
Optimus Zone 3
Rebel 4G
Rebel 4G LTE
VS425
VS425PP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-49JH
EAC63138801
EAC63138801
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVS425SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115779 |
| Korvaa | BL-49JH / EAC63138801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 65.54 x 43.92 x 4.94mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-11%
LG G3 S, Bello 2, Bello 2 Dual, Bello II akku 2600 mAh
17,95 €
15,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
-50%
LG LG Nexus 5 16GB, D821 Akku 2300mAh / 3.8V mAh
31,95 €
15,98 €