calcActive())">
LG G Pad F2 8.0, G Pad F2 8.0 LTE, LK460 akku 2900mAh
Saatavissa tehtaalta
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
G Pad F2 8.0
G Pad F2 8.0 LTE
LK460
G Pad F2 8.0 LTE
LK460
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T31
EAC63398901
EAC63398901
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BLT310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139812 |
| Korvaa | BL-T31 / EAC63398901 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 152.70 x 72.30 x 2.04mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG tablettien akut
Näytä kaikki →
LG Optimus Pad L-06C, Optimus Pad V900 Tabletin Akku
33,95 €
LG F100, F100K, F100L Tabletin Akku
20,95 €
LG E960, E970, E971 Tabletin Akku
22,95 €
LG Pad 7.0, V400, V410 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 8.0, G Pad F7, G PadF 8.0 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 10.1", G Pad Tablet 10.1", V700 Tabletin Akku
49,95 €
LG G Pad III 8.0, G Pad X 8.3, VK815 akku 4800mAh
32,95 €