calcActive())">
LG F100, F100K, F100L Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
F100
F100K
F100L
F100K
F100L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T3
BLT3-3
EAC61798901
BLT3-3
EAC61798901
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLT300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071686 |
| Mitat | 68.21 x 60.40 x 4.37mm |
| Korvaa | BL-T3 / BLT3-3 / EAC61798901 / EAC61798903 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG tablettien akut
Näytä kaikki →
LG Optimus Pad L-06C, Optimus Pad V900 Tabletin Akku
33,95 €
LG E960, E970, E971 Tabletin Akku
22,95 €
LG Pad 7.0, V400, V410 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 8.0, G Pad F7, G PadF 8.0 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 10.1", G Pad Tablet 10.1", V700 Tabletin Akku
49,95 €
LG G Pad III 8.0, G Pad X 8.3, VK815 akku 4800mAh
32,95 €
LG G Pad F2 8.0, G Pad F2 8.0 LTE, LK460 akku 2900mAh
26,95 €