calcActive())">
LG G Pad III 8.0, G Pad X 8.3, VK815 akku 4800mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
G Pad III 8.0
G Pad X 8.3
VK815
G Pad X 8.3
VK815
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T17
EAC6278301
EAC6278301
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-BLV520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125754 |
| Korvaa | BL-T17 / EAC6278301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.24Wh |
| Mitat | 155.60 x 86.30 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG tablettien akut
Näytä kaikki →
LG Optimus Pad L-06C, Optimus Pad V900 Tabletin Akku
33,95 €
LG F100, F100K, F100L Tabletin Akku
20,95 €
LG E960, E970, E971 Tabletin Akku
22,95 €
LG Pad 7.0, V400, V410 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 8.0, G Pad F7, G PadF 8.0 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 10.1", G Pad Tablet 10.1", V700 Tabletin Akku
49,95 €
LG G Pad F2 8.0, G Pad F2 8.0 LTE, LK460 akku 2900mAh
26,95 €