calcActive())">
LG E960, E970, E971 Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
E960
E970
E971
E970
E971
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:
BL-T5
EAC61898601
EAC61898601
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BLT500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071709 |
| Mitat | 69.72 x 45.10 x 4.40mm |
| Korvaa | BL-T5, EAC61898601 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG tablettien akut
Näytä kaikki →
LG Optimus Pad L-06C, Optimus Pad V900 Tabletin Akku
33,95 €
LG F100, F100K, F100L Tabletin Akku
20,95 €
LG Pad 7.0, V400, V410 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 8.0, G Pad F7, G PadF 8.0 Tabletin Akku
40,95 €
LG G Pad 10.1", G Pad Tablet 10.1", V700 Tabletin Akku
49,95 €
LG G Pad III 8.0, G Pad X 8.3, VK815 akku 4800mAh
32,95 €
LG G Pad F2 8.0, G Pad F2 8.0 LTE, LK460 akku 2900mAh
26,95 €