calcActive())">
TDK Life On Record A34 akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TDK kaiuttimien kanssa:
Life On Record A34
Life On Record A34 Trek Max
Life On Record A34 Trek Max
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TDK kaiuttimien alkuperäisakut:
EU-BT00003000-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
| SKU | CS-TKA340SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120445 |
| Korvaa | EU-BT00003000-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 150.20 x 29.20 x 14.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kaiuttimien akut
Näytä kaikki →
-18%
JBL Xtreme Kaiuttimen akku 5000 mAh / 37Wh
32,95 €
26,95 €
-11%
JBL Charge 2 Plus Kaiuttimen akku 6000 mAh
27,95 €
24,95 €
-13%
JBL Flip 4 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
20,95 €
-21%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
22,95 €
-13%
Logitech G533 akku 1200mAh / 4.44Wh
23,95 €
20,95 €
Logitech UE Megaboom Kaiuttimen Akku
33,95 €
Logitech 984-000304, UE Boombox Kaiuttimen Akku
21,95 €
-31%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
19,95 €